Zatvoriť
znak
Prihlásiť
Mŕtva žena v aute PDF Tlačiť E-mail
imag0321_m.jpg

Vložené: Utorok, 23-10-2012 10:38:09

Charakter práce príslušníkov mestskej polície je rôznorodý. Dalo by sa povedať, že každá služba je iná. Tak to bolo aj 18.10. 2012 u dvoch príslušníkov mestskej polície, ktorí počas plnenia základných úloh našli mŕtvu ženu v osobnom motorovom vozidle na Radvanskej ulici v Banskej Bystrici.

 


 

Objavili ju na základe poznatku všímavých občanov, ktorí upozornili hliadku mestskej polície na vozidlo z iného okresu, ktoré tam parkovalo už niekoľko dní. Išlo o vozidlo červenej farby značky HYUNDAI coupé z Liptovského Mikuláša, ktoré bolo v pátraní. V uzamknutom vozidle medzi sedadlami sa nachádzala osoba ženského pohlavia, ktorá nereagovala na žiadne výzvy, ani zvukové podnety. Žena nejavila žiadne známky života. Z toho dôvodu boli na miesto privolaní príslušníci Policajného zboru, ktorí vozidlo v pátraní predbežne zaistili. Na miesto sa dostavili aj príslušníci Hasičského a záchranného zboru, ktorí na otvorenie vozidla použili vyslobodzovacie zariadenie.
Po otvorení vozidla privolaná lekárka konštatovala smrť. Jednalo sa o 35-ročnú ženu z Liptovského Mikuláša, po ktorej bolo vyhlásené pátranie. Prípad mŕtvej ženy v aute prešetruje polícia.

Text: Mgr. Marianna Belancová
Foto: Peter Klein